Danny & Luis

- results / výsledky

Finále A sprinter mix: 1, Indira vom Badenentmoor
                                  2, De Vito Ionmhain Norman
                                  3, Laertes Ayort Back
Finále šprintér mix: 1, Blueberry Spitfire Moravia
                               2, De Vito Ionmhain Norman
                               3, Ducati Spitfire Moravia
                               4, Nathan z Uplňku
Finále A psi: 1, Probaxon Aston               feny: 1, Leyla Supersonic
                    2, Figo Ticking Timebomb              2, Betty Black Arrows
                    3, Capirossi Blue North                 3, Probaxon Ashley
                    4, Beyoncé Yellow Treatures         4, Giny Bohemia Snap Dog
                    5, De Vito Ionmhain Norman       5, Ankaa of Carinae
                    6, Azac Le Ferron                          6, Probaxon Amy
Finále A šprintér pes: 1, De Vito Ionmhain Norman
                                   2, Agent Blue with the stormy Paws
Finále A mix: 1, Bodie Black Arrows  B mix: 1, Beyoncé Yellow Treatures
                     2, Bromius Filuta                    2, Apa Cordis
                     3, Probaxon Ashley                3, Azac-Le-Ferron-Smidt´s
                     4, Leyla Supersonic                4, Benjamín Yellow Treatures
                     5, Brodway Black Arrows        5, My Camelot Sandy Show
                     6, De Vito Ionmhain Norman  
                    
Finále A šprintér MIX:  1, Indira vom Badenentmoor
                                   2, De Vito Ionmhain Norman
                                   3, Laertes Ayort Back
                                   4, Benino Max Inventum
Finále šprintér mix: 1, Benino Max Inventum  
                               2, De Vito Ionmhain Norman
Finále šprintér MIX: 1, Indira vom Badenermoor
                                2, Belcredi Flying Children
                                3, De Vito Ionmhain Norman
Finále A mix: 1, Bodie Black Arrows     B mix: 1, Azac-Le-Ferron Smidt´s
                    2, Figo Ticking Timebomb        2, Kendy Supersonic
                     3, Leyla Supersonic                  3, My Camelot Sandy Show
                     4, Capirossi Blue North             4, London´s Fog Adored Hero
                     5, Harmon Supersonic               5, Arachné Naděje snú
                     6, De Vito Ionmhain Norman
Finále +51 pes: 1, Belcredi F. Children      fena: 1, Blue Diamond Inventum
                         2, De Vito Ionmhain Norman 2, Brilance Petula Vera
                         3, Nathan z Uplňku                      3, Ducati Spitfire Moravia

 

1  
2